Lass kerkis võidumängus naiskonna resultatiivseimaks ({{commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

USA üliõpilasliigas NCAA said Kadri-Ann Lass ja Duquesne Dukes pühapäeval oma konverentsis ühe kaotuse kõrvale teise võidu, kui võõrsil alistati George Mason Patriots 60:57 (11:12, 6:14, 26:19, 17:12).

Avapoolaja 17:26 kaotanud Duquesne alustas kolmandat veerandit 13:2 spurdiga ja pääses ette 30:28. Veerandi lõpuni vahetus eduseisus olev naiskond veel 3 korda ning otsustavale neljandikule mindi vastu võõrustajate 45:43 juhtimisel. Tasavägine heitlus kestis kohtumise lõpuni ja võidukorviks osutus Lassi antud söödust tabanud kahepunktivise, mis viis Duquesne'i ette 58:57, vahendab Korvpall24.ee.

Algkoosseisus alustanud Lass viibis väljakul 36 minutit, mille jooksul viskas naiskonna parimana 17 punkti (kahesed 4/15, kolmesed 3/6) ja võttis kuus lauapalli. Lisaks andis eestlanna ühe resultatiivse söödu, blokeeris kaks vastaste pealeviset, sooritas ühe vaheltlõike ja tegi ühe isikliku vea.

Kahe võidu ja ühe kaotusega jätkav Duquesne tõusis Atlantic 10 konverentsis viiendale kohale, koos konverentsiväliste mängudega on naiskonnal kirjas kaheksa võitu ja kaheksa kaotust.