Ühisliiga: Kalev/Cramo teenis Tsmoki üle kindla võidu ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo - Moskva CSKA
BC Kalev/Cramo - Moskva CSKA Autor/allikas: Aurelia Minev/ERR

Korvpalli VTB Ühisliigas teenis oma kuuenda võidu BC Kalev/Cramo, kes sai võõrsil jagu Minski Tsmokist tulemusega 95:82.

Kalev/Cramo läks võõrustajate vastu juhtima kümne punktiga juba avaveerandi lõpuks, kui tablool seisis tulemus 29:19. Poolajapausiks oli Eesti meister oma edu suurendanud juba 19 silmale, 55:36. Kolmandal veerandil suurendas Kalev/Cramo oma juhtpositsiooni veelgi ning otsustavale neljandikule läks meeskond vastu seisuga 77:55. Viimasel veerandil suutsid vastased vahe kahandada hetkeks kümnele silmale, kuid Kalev/Cramo ei murdunud ja tõi Minskist koju kindla 95:82 võidu.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 22 punkti ja 12 lauapalliga Arnett Moultrie. 17 silma ja seitse resultatiivset söötu lisas Chavaugh Lewis ning 14 Janari Jõesaar. Vastaste parim oli 21 punktiga Brion Rush.

Võiduga tõusis Kalev/Cramo tagasi play-off kohale. Hetkel paiknetakse edetabelis kuue võidu ja seitsme kaotusega seitsmendal kohal. Minski Tsmoki on kahe võidu ja kümne kaotusega eelviimasel ehk 13. kohal.