Ühisliiga: Kalev/Cramo sai kaugel Ida-Siberis hooaja viienda võidu ({{commentsTotal}})

Chavaughn Lewis
Chavaughn Lewis Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli VTB Ühisliigas teenis BC Kalev/Cramo kaugel Ida-Siberis võidu Krasnojarski Jenisse üle tulemusega 88:80.

Kalev/Cramo juhtis kohtumist kohe avaveerandi järel seisuga 25:19. Poolajavileks kasvatati edu aga juba 20 punktile ning tablool seisis skoor 54:34. Kolmandal veerandil suutsid vastased küll korra vahe 12 silma peale vähendada, ent otsustavale veerandile läks Kalev/Cramo 17-punktilisest eduseisust (77:60). Viimasel neljandikul viskas Krasnojarski Jenisse küll 20 punkti Kalev/Cramo 11 vastu, ent sellest enam võiduks ei piisanud.

Kalev/Cramo resultatiivseim mängija oli 25 punktiga Chavaugh Lewis. 20 silma lisas meeskonna kontole Branko Mirkovic. Vastaste parim oli 17 punktiga Alex Young.

Edetabelis on Kalev/Cramo viie võidu ja kuue kaotusega 7. kohal. Krasnojarski Jenisse jätkab nelja võidu ja kaheksa kaotusega üheksandal tabelireal.

30. detsembril kohtub Kalev/Cramo koduväljakul tabeliliidri Moskva CSKA-ga.