Kalev/Cramo võttis Permi Parma vastu kindla võidu ({{commentsTotal}})

{{1544199780000 | amCalendar}}

Korvpalli VTB Ühisliigas alistas Eesti meister Kalev/Cramo reedel Kalevi spordihallis Permi Parma 93:82.

Tasavägiselt alanud mängus viskasid mõlemad meeskonnad esimesel veerandil võrdselt 20 punkti. Kalevile tõi enim punkte kaheksa silma visanud Chavaughn Lewis, pingilt sekkunud Reggie Lynch lisas viis punkti. Teisel veerandil oli Kalev/Cramo juba selgelt parem meeskond, loopides Permi vastu 27 punkti. Külalised vastasid 15 silmaga ning poolajale mindi Eesti meistri 47:35 eduseisus.

Pärast vaheaega suutis Parma küll oma mängupilti parandada, ent mitte piisavalt, et Kalev/Cramost üle olla. Võõrustajad võitsid kolmanda veerandi 23:22, ning edu Vene klubi ees kasvatati sellega 13-punktiliseks. Neljandal veerandil suutis küll Permi meeskond võtta napi kahepunktilise võidu, vastates Kalevi 23 punktile 25 silmaga, kuid sellest ei piisanud võõrustajate võidu vääramiseks.

Kalev/Cramo parimana tõi Branko Mirkovic 20 punkti, tabades seitsmest kolmepunktiviskest neli. Chavaughn Lewis panustas võitu 17 silmaga, Arnett Moultrie lisas 16 punkti ja tõi ründes kaheksa lauapalli. Meeskonna värske täiendus Tanel Kurbas sai kirja 12 punkti.

Permi Parma parimana loopis Tyler Larson 26 punkti. Talle järgnes Rashard Kelly 15 silmaga.

VTB Ühisliigas jätkab Kalev/Cramo 14 meeskonna konkurentsis seitsmendal kohal, olles üheksast mängust võitnud neli. Liider Moskva CSKA-l on kaheksa võitu.