Kolmandal veerandil mängu tagasi tulnud Kalev/Cramo sai napi kaotuse ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Siim Lõvi / ERR

Korvpalli VTB Ühisliigas pidi BC Kalev/Cramo laupäeval vastu võtma napi 74:76 kaotuse, kui võõrsil jäädi alla Kaasani Uniksile.

Poolajaks kaheksapunktilisse kaotusseisu jäänud Kalev/Cramo tuli mängu tagasi kolmandal veerandajal, mis võideti 24:17. Otsustaval neljandikul mitmel korral juhtinud Eesti klubi jäi neli sekundit enne lõppu kolmepunktilisse kaotusseisu, Uniks tegi lauapalli hankinud Branko Mirkovicile vea. Kalev/Cramo tagamängija tabas esimese ning viskas teise mööda, Tony Wroten jõudis ründelaua sööta välja Martin Dorbekule, aga tema kaugvise ei tabanud.

Chavaughn Lewis tõi Eesti klubi parimana 18 punkti, noppis kuus lauapalli ja jagas viis korvisöötu. Janari Jõesaare arvele jäi 13 silma, kõigil viiel kaugviskel eksinud Branko Mirkovici arvele jäi üheksa punkti.

Kalev/Cramo on 14 mänguga kogunud kuus võitu ja kaheksa kaotust, millega ollakse Ühisliiga tabelis üheksandal kohal.