Kalev/Cramo pidi tunnistama VEF-i koguni 18-punktilist paremust ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo Autor/allikas: Siim Lõvi / ERR

BC Kalev/Cramo teenis korvpalli Eesti-Läti liigas teise kaotuse, kui jäi võõrsil alla Riia VEF-ile 66:84 (28:14, 7:21, 14:20, 17:29).

Esimese veerandi koguni 14 punktiga võitnud Kalev/Cramo seis muutus kehvaks teisel perioodil, mil visati vaid seitse silma ja lasti vastased viigiseisuni. Kolmandal veerandil haaras ohjad juba VEF ja kasvatas neljandal perioodil vahe enam kui kümnele silmale.

Kalev/Cramo parimad olid 12 punktiga Branko Mirkovic, Tony Wroten ja Reggie Lynch. Kodumeeskonna kapten Mareks Mejerise arvele jäi 20 silma.

Tulemused: Jurmala - BK Liepaja 101:96, Pärnu - Latvijas Universitate 82:64, Valga-Valka - Rapla 70:85, BK Ogre - Tallinna Kalev/TLÜ 94:77.

Eesti-Läti ühisliigat juhib 15 võidu ja ühe kaotusega Ventspils, järgnevad Riia VEF (14-2) ja BC Kalev/Cramo (13-2). Positiivne bilanss on veel Ogrel (11-4), Tal Techil (9-6) ja TLÜ/Tallinna Kalevil (9-7).