Lass viskas Duquesne'i võidumängus 11 punkti ({{commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kadri-Ann Lass ja Duquesne Dukes said USA üliõpilasliigas NCAA hooaja teise võidu, kui pühapäeval alistati võõrsil Saint Francis Red Flash 93:73.

Lass alustas mängu hästi ja tõi esimesel veerandil naiskonna parimana kuus punkti, kirjutab Korvpall24. Avaveerandi 26:18 võitnud Duquesne eduseisu käest ei andnud ning võitis kohtumise kindlalt 93:73 (26:18, 30:23, 21:14, 16:18). NCAA hooaega kesiselt alustanud Duquesne jätkab kahe võidu ja kolme kaotusega.

Algviisikus alustanud eestlanna viibis väljakul 24 minutit, mille jooksul viskas 11 punkti (kahesed 3/6, vabavisked 5/6), võttis 5 lauapalli, andis 3 resultatiivset söötu ja tegi ühe vea.

Järgmise NCAA kohtumise peavad Lass ja Duquesne ööl vastu neljapäeva, 29. novembril, kui võõrsil minnakse vastamisi Kent State'i naiskonnaga.