Pärnu Võrkpalliklubi alistas viiegeimilises põnevusduellis Tallinna Selveri ({{commentsTotal}})

Pärnu VK
Pärnu VK Autor/allikas: Ardi Truija / Eesti Meedia / Scanpix

Eesti-Läti võrkpalli ühisliigas alistas Pärnu Võrkpalliklubi viiegeimilises põnevusmängus Tallinna Selveri tulemusega 3:2.

Kui esimese geimi võitis 25:20 Pärnu, siis teises näitas paremat mängu Tallinna Selver, kes viigistas tulemusega 25:22 seisu 1:1-le. Kolmanda geimi võitis taas Pärnu (25:20) ning neljandas viis Tallinna Selver kohtumise otsustavasse geimi tulemusega 25:20. Pärnu jäi viiendas geimis 11:14 kaotusseisu, kuid pani lõpuks oma paremuse siiski maksma.

Võitjate resultatiivseim oli 31 punktiga Illia Kovalov. Tallinna Selveri parim oli 24 silma meeskonnale toonud Oliver Orav.

Edetabelis hoiab Tallinna Selver kuue võidu ja kahe kaotusega kolmandat kohta. Esimene on RTU/Robežsardze ja teine Tartu Bigbank. Pärnu Võrkpalliklubi sai nelja kaotuse kõrvale viienda võidu ning asub viiendal tabelireal.

Laupäeval kohtuvad omavahel Daugavpilsi Ülikool ja Saaremaa Võrkpalliklubi, OC Limbaži/MSG ja Rakvere Võrkpalliklubi, RTU/Robežsardze ja TalTech ning VK Biolars/Jelgava ja Tartu Bigbank.