Tallinna Ülikool on ühe jalaga karikavõistluste poolfinaalis ({{commentsTotal}})

Võrkpall
Võrkpall Autor/allikas: Margus Ansu/Scanpix

Kui septembri lõpus jäi Tallinna Ülikooli naiskond Eesti meistrivõistluste raames Audentese SG/Noortekoondisele 1:3 alla, siis karikavõistluste veerandfinaalseeria avavaatuses võeti magus revanš.

Kodumängu Sõle Spordikeskuses pidanud Tallinna Ülikool oli esimeses geimis Audentese SG/Noortekoondisest üle 25:18 ja teises 25:22 resultaadiga. Kolmandas geimis külalistele 19:25 alla jäänud Tallinna Ülikool võitis neljanda 25:20 ja kogu mängu seega 3:1 (18, 22, -19, 20), vahendab Volley.ee.

17 punktiga tõusis võitjate resultatiivseimaks Eva Liisa Kuivonen, kes kogus rünnakul 13 (33%) ja blokis neli punkti. Marily Lass ja Karolina Lõhmus lisasid 14 ning kuus pallinguässa löönud Janely Simenson-Plakso 11 punkti. Audentese SG/Noortekoondise parim oli üheksa punkti toonud Anni-Ly Abel.

Võitjad jäid blokis peale kuue (12-6) ja pallingul samuti kuue (13-7) punktiga. Rünnakuid realiseeris TLÜ 47-protsendilise pallingu vastuvõtu juures 34-protsendiliselt. Audentese SG /Noortekoondise vastuvõtt oli 36% ja rünnak 25%.

Kahemängulise seeria, mille võitja läheb poolfinaalis kokku TalTech/Tradehouse'iga, korduskohtumise aeg selgunud ei ole. Teisel tabelipoolel mängivad veerandfinaalis Saaremaa ja tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank ning Gerardo'sToys/Neemeco ja Kohila Võrkpalliklubi/E-Service.

Tartu ja Saaremaa esimene vastasseis toimub Tartu Ülikooli Spordihoones 11. novembril kell 15, Gerardo'sToys/Neemeco ja Kohila alustavad päev hiljem Tallinnas.