U-18 korvpallikoondis alistus EM-i pronksimängus Belgiale ({{commentsTotal}})

Eesti U-18 meeste korvpallikoondis.
Eesti U-18 meeste korvpallikoondis. Autor/allikas: FIBA

Eesti U-18 korvpallimeeskond kaotas B-divisjoni Euroopa meistrivõistluste pronksimängus Belgiale 67:73.

Tasavägiselt kulgenud kohtumise esimese veerandi võitis Belgia napilt, 23:22. Teisel veerandil suurendasid nad eduseisu veel nelja punkti võrra ning pikale pausile siirduti vastaste 38:33 juhtimisel.

Teisel poolajal tasavägine mäng jätkus ja eestlased pääsesid neli minutit enne normaalaja lõppu isegi juhtima (60:59), kuid Belgia oli täna parem ning napsas pronksmedalid ning koha A-divisjonis tulemusega 73:67.

Võitjate parimana tegi Vrenz Bleijenbergh kolmikduubli, tuues 18 punkti, kümme lauapalli ja kümme resultatiivset söötu.

Eesti parimad olid Henri Drell 16 ning Hendrik Eelmäe ja Mikk Jurkatamm kumbki kümne punktiga.