Kaspar Treier ja Montegranaro asusid veerandfinaalseeriat taas juhtima ({{commentsTotal}})

U-18 korvpalli Balti matši kolmas päev / Kaspar Treier
U-18 korvpalli Balti matši kolmas päev / Kaspar Treier Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia korvpalli esiliiga veerandfinaalis teenisid Kaspar Treier ja Montegranaro 81:77 võidu Biella üle. Seeria avamängu oli Montegranaro 73:70 võitnud, kuid teine kohtumine kaotati 79:86. Nüüd ollakse võidu kaugusel poolfinaali pääsust.

Kaspar Treier sai üheksa ja pool minutit mänguaega, mille jooksul viskas viis punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/1). Lisaks tegi ta ühe vaheltlõike, andis ühe korvisöödu, kaotas kahel korral palli ja sooritas kolm isiklikku viga, vahendab Korvpall24.ee.