Paasoja 21 punkti tõid Craiovale taas suure võidu ({{commentsTotal}})

Eesti - Rootsi / Martin Paasoja
Eesti - Rootsi / Martin Paasoja Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rumeenia korvpalli kõrgliiga vahegrupiturniiril teenis Martin Paasoja koduklubi Craiova kolmanda järjestikuse võidu, kui 95:75 alistati Timisoara Timba.

Juba poolajaks olid võõrustajad 11 punktiga juhtima pääsenud ning kolmandal veerandajaga kasvatati eduseis 18 silmale, kirjutab Korvpall24. Viimane veerandaeg oli kõige võrdseim, kuid ka selle suutis Craiova kahe punktiga võita.

Martin Paasoja viibis ligi 32 minutit väljakul ja viskas 21 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 2/4, kolmesed 5/10). Lisaks võttis ta neli lauapalli, andis kuus resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja kaks isiklikku viga. Ivan Siriscevic oli võitjate parim 22 punktiga, vastastele tõi Mario Lazar 20 punkti.

Craiova (14-11) jätkab oma vahegrupis esikohal, Timisoara (7-18) on kolmas.