Golfi Eesti meistrivõistlustel jätkab liidrina Markus Varjun

{{1690045500000 | amCalendar}}
Foto: Joosep Martinson

Golfi löögimängu Eesti meistrivõistlustel peeti laupäeval teine võistluspäev. Rae golfiväljakul said mängijad taas nii vihma kui ka kõva tuult. Liidrikoha säilitas meestest Markus Varjun ja naistes jäi ainuliidriks Triin Marleen Ustal.

Meeste klassi valitsevad Niitvälja Golfiklubi mängijad. Kogunisti üheksa mängijat esikümnest on pärit Niitväljalt. Markus Varjun, kes reedel sai kirja rajarekordi ja Eesti meistrivõistluste ühe päeva rekordi, piirdus laupäeval 71 (-1) löögiga, mis annab kahe päeva kokkuvõttes tulemuseks -9. Meistrivõistluste kolme päeva rekord pärineb eelmisest aastast (-12) ja on samuti Varjuni käes.

Sander Aadusaar, kes laupäeval mängis ka 71 lööki, jääb liidrist maha viie löögiga. Kolmandana stardib finaalkolmikus Kevin Christopher Jegers, kes laupäeval sai skoorkaardile 74 lööki ning kokku annab see -2 ja seitse lööki liidrikohast.

Neljandaks tõusis laupäeval parima tulemuse välja mänginud Marten Palm, kes paugutas 69 (-3) ning kahe päeva kokkuvõttes tähendab see -1 ja vaid ühe löögiga kolmandast kohast maha jäämist. Viiendaks langes Carl Hellat, kes lõi 78 lööki (kokku +3), seejuures eriti kehvasti läksid rajad 8-9, mis tõi kogunisti viis lisalööki.

Kuuendat kohta jagavad Hart Oskar Aoveer ja ainuke mitte Niitvälja Golfiklubi mängija kümne seas Kristo Tullus (Rae Golfiklubi), kel mõlemal kirjas +4.

Naiste klassis jäi ainuliidriks pärast kahte päeva kohaliku klubi esindaja Triin Marleen Ustal. Rae Golfiklubi liikme ringid on olnud 76 ja 78. Teiseks langes Nicky Zoe Lautre, kes eilsele 76 löögile lisas 80.

Kolmandat kohta jagavad Elizaveta Sofia Reemet (mõlemad Estonian Golf & Country Club) ja Meribel Malva (Rae Golfiklubi). Neid lahutab liidrist viis lööki ja teisest kohast kolm lööki.

Viiendat kohta jagavad Karola Soe (Estonian Tour Players Club) ja Annabel Kadak (Rae Golfiklubi), kes mõlemad kaotavad kolmandale positsioonile vaid ühe löögiga.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: