Žalgiris sai kodus kindlalt jagu Albast, Efes seljatas lähikonkurendi Reali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1579897320000 | amCalendar}}
Kaunase Žalgiris said kodus kindlalt jagu Berliini Albast
Kaunase Žalgiris said kodus kindlalt jagu Berliini Albast Autor/allikas: 15min.lt/Scanpix

Korvpalli Euroliigas alistas Kaunase Žalgiris koduväljakul kindlalt Berliini Alba tulemusega 104:80.

Žalgiris pani külalised paika kohe avaveerandi järel, kui Leedu klubi viskas 23 punkti Berliini Alba üheksa vastu. Poolajapausiks oli vahe kärisenud seisule 54:27. Teiseks poolajaks olid vastased küll kosunud, kuid Žalgiris teenis kodusaalis kindla 24-punktilise võidu.

Žalgirise parimana viskas 17 punkti KC Rivers. 14 silma lisas Edgaras Ulanovas ja 12 ilma Nigel Hayes. Berliini Alba resultatiivseim oli 15 punktiga Landry NNoko.

Kokkuvõttes on žalgiris seitsme võidu ja 14 kaotusega 15. kohal. Berliini Alba hoiab samade näitajatega aga 16. positsiooni.

Päeva viimases kohtumises sai tabeliliider Anadolu Efes võõrsil jagu lähikonkurendist Madridi Realist tulemusega 80:72. Kui avaveerand lõppes 20:20 viigiseisul, siis poolajapausiks oli Anadolu Efes libisenud kolme punktiga eest. Teisel poolajal kasvatasid külalised eduseisu veel kahe punkti võrra. Anadolu Efesi parim oli 32 punktiga Shane Larkin, Madridi Reali resultatiivseim oli 15 punktiga Trey Thompkins.

Anadolu Efes jätkab 18 võidu ja kolme kaotusega liidrikohal. Madridi Real on 15 võidu ja kuue kaotusega kolmandal positsioonil. Nende vahele mahub Moskva CSKA.

Fenerbahce - Milano Olimpia 73:64
Panathinaikos – Lyon-Villeurbanne 100:88