Anadolu Efes teenis Euroliigas seitsmenda võidu järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Vladimir Stimac ja Krunoslav Simon Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Korvpalli Euroliigas teenis seitsmenda võidu järjest tabeliliider Anadolu Efes, kes võõrsil alistas Crvena Zvezda tulemusega 85:78.

Anadolu Efes läks kohtumist juhtima avaveerandi järel 24:16 ning poolajapausiks oli oma edu suurendanud 51:30-le. Kolmandal neljandikul viskas Crvena Zvezda seitse punkti tagasi, kuid viimane veerand kuulus taas Anadolu Efesile.

Võitjate resultatiivseim oli Shane Larkin 24 punktiga. Chris Singleton lisas meeskonnale 13 silma. Koduvõistkonna parim oli 15 punkti visanud Dejan Davidovac.

Teises kohtumises sai Valencia kodusaalis jagu Panathinaikosest 94:87.

Tabeliliidrina jätkab Anadolu Efes (19-3), Panathinaikos (13-9) on kuuendal, Valencia (11-11) kaheksandal ja Crevna Zvezda (9-13) kümnendal kohal.