Pärnu tuli mängu tagasi, aga kaotas siiski favoriit Ogrele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1578512100000 | amCalendar}}

Korvpalli Eesti-Läti liigas hakkas Pärnu Sadam võõrsil korralikult vastu tabeli teisele meeskonnale BK Ogrele, aga kaotas siiski 71:77 (19:23, 14:23, 20:10, 18:21).

Esimene veerand möödus üsna tasavägiselt, aga poolajaks haaras Ogre 13-punktise eduseisu ja pärast pausi suurendas vahe korraks isegi paarikümnele punktile (53:33).

Seejärel hakkasid külalised aga jõuliselt vahet vähendama ja viimast veerandit alustati Ogre vaid kolmepunktises eduseisus. Neljanda veerandi alguses tabas Ogre aga kaks kaugviset järjest ning pärnakatel ei õnnestunudki järelejäänud aja jooksul viigini jõuda.

Lauris Blaus viskas Pärnu kasuks 24 punkti ja võttis kümme lauapalli. 18 punktiga toetas teda Märt Rosenthal. Võitjate resultatiivseim oli 15 punktiga kapten Rinalds Sirsnins.

Tulemused: BK Ogre - Pärnu Sadam 77:71, Tal Tech - Tallinna Kalev/TLÜ 97:116, BK Liepaja - Rapla Avis Utilitas 87:92 la.

Liigatabelit juhivad Läti klubid Riia VEF (16-0) ja Ogre (16-1) ning BC Kalev/Cramo (13-2). Eesti klubidest on kaheksa seas veel Rapla (9-7), Rakvere Tarvas (7-8) ja Pärnu (7-10).