Rapla alistas võõrsil TalTechi ning jätkab viiendal kohal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Avis Utilitas Rapla võõral väljakul TalTechi tulemusega 98:90.

Avaveerandi 24:20 võitnud TalTech lasi Rapla teisel neljandikul järele ning poolajapausile mindi 42:42 viigiseisult. Kolmandal veerandil läks TalTech küll algul juhtima, kuid otsustavale neljandikule tuli minna 66:75 kaotusseisust. Kuigi viimasel veerandil tuli TalTech mängu tagasi ja jõudis külalistele vaid ühe punkti kaugusele, siis lahkus Rapla lõpuks ikkagi koju kaheksapunktilise võiduga.

Rapla resultatiivseim oli 24 punkti, seitsme lauapalli ja nelja korvisööduga Devaugntah Williams. Montae Glenn lisas 19 punkti ja 13 lauapalli. Indrek Kajupank tõi meeskonnale 13 silma. TalTechi parim oli Joonas Järvelainen 24 punktiga, Sten Olmre panustas 17 punktiga.

Rapla on liigatabelis 11 võidu ja seitsme kaotusega viiendal kohal. TalTech hoiab viie võidu ja 13 kaotusega 12. positsiooni.

Teistes kohtumistes kaotas BC Valga-Valka/Maks&Moorits meeskond võõrsil Jurmala Betsafe'ile 75:93 ning Tallinna Kalev/TLÜ jäi samuti võõrsil alla Riia VEF-ile 70:76.