Janari Jõesaare koduklubi jõudis Meistrite liiga finaali ({{commentsTotal}})

Antwerpen - Tenerife
Antwerpen - Tenerife Autor/allikas: AFP/Scanpix

Korvpalli Meistrite liigas alistas Janari Jõesaare koduklubi Tenerife Iberostar poolfinaalis Antwerpeni Telenet Giantsi 70:54, tagades sellega koha pühapäevases finaalis.

Tenerife kaotas Antwerpenis peetud mängu avaveerandi kaheksa silmaga, kuid oli teisel veerandil võõrustajatest võimsalt üle, visates Giantsi kuue punkti vastu 19. Poolajaks viiepunktilise edu saavutanud Tenerife hoog pärast vaheaega mõnevõrra rauges ning kolmas veerand lõppes viigiliselt. Viimasel veerandil oli Tenerife vastastest jällegi üle 23:12, tänu millele võeti lõppkokkuvõttes kindel 16-punktiline võit.

Tenerife parimana viskas Nicolas Brussino 17 punkti. Antwerpeni resultatiivseimaid olid 13 punkti toonud Jae'Sean Tate ja Tyler Kalinoski.

Janari Jõesaar Tenerife koosseisu ei kuulunud.

Tenerife läheb finaalis vastamisi Itaalia klubi Bologna Virtusega, kes alistas teises poolfinaalis Bambergi 67:50.