Euroliiga: CSKA naasis võidurajale, liider Fenerbahce ei vääratanud ({{commentsTotal}})

Anadolu Efes - Moskva CSKA
Anadolu Efes - Moskva CSKA Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas alistas eelmisel nädalal valusa kaotuse saanud Moskva CSKA teisipäevases põnevuskohtumises Anadolu Efese 80:78. Võidukalt jätkas ka liider Fenerbahce, kes oli 76:67 parem Buducnostist.

Eelmisel nädalal viimase sekundi viskest Panathinaikosele kaotanud CSKA jäi tänases kohtumises avaveerandi järel viiepunktilisse kaotusseisu, kuid see suudeti poolajaks pöörata viiepunktiliseks eduseisuks. Kohtumine jätkus tasavägiselt, kui Anadolu võitis kolmanda veerandi kahe ja neljanda veerandi ühe punktiga. Lõppkokkuvõttes piisas CSKA võimsast teisest veerandist, sest võõrustajate üle saavutati napp kahepunktiline võit.

CSKA-le tõi enim punkte 19 silma visanud Cory Higgins, kes jagas ka viis korvisöötu. Kyle Hines panustas 15 punktiga, Will Clyburni arvele kirjutati kümme silma. Anadolu parim oli 19 punkti visanud Bryant Dunston.

Paralleelselt peetud kohtumises alistas liiga liider Fenerbahce tabeli eelviimase meeskonna Buducnosti 76:67. Türgi meeskonna parimana viskas Nikola Kalinic 14 punkti, Jan Vesely panustas võitu 13 silmaga. Kaotajate resultatiivseimana loopis Earl Clark 20 punkti.