Vene ja Gran Canaria said Barcelonalt suure kaotuse ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: Aldis Toome

Korvpalli Euroliigas kaotas Eesti koondislase Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria võõrsil Barcelonale 64:93 (19:22, 16:16, 11:25, 18:30).

Tasavägiselt alanud kohtumises kaotas Gran Canaria avaveerandi kolme punktiga ning sama vahega mindi pausile ka teise veerandi järel. Kohtumise teises pooles haaras ohjad enda kätte aga Barcelona, kes võitis kolmanda veerandi 14 ning viimase veerandi 12 punktiga. Lõppkokkuvõttes teenis Barcelona veenva 29-punktilise võidu.

Barcelona parimana viskas Kevin Pangos 19 punkti ja tõi neli lauapalli. Chris Singleton lisas 16 punkti, Kyle Kuric panustas võitu 14 silmaga. Gran Canaria resultatiivseim oli 15 punkti toonud D.J. Strawberry. Siim-Sander Vene teenis mänguaega üheksa minutit. Eestlase arvele jäi neli punkti.

Gran Canaria jätkab liigatabelis seitsme võidu ja 20 kaotusega 14. tabelireal. Barcelona on 16 võidu ja 11 kaotusega viies.