VIDEO | Viimase sekundi kaugvise tõi Panathinaikosele magusa võidu Moskva CSKA üle ({{commentsTotal}})

Nick Calathes (paremal) oli Panathinaikose täpse kaugviske autor, mis tõi meeskonnale magusa võidu Moskva CSKA üle Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas tuli Moskva CSKA-l kodus vastu võtta napp 77:78 kaotus Panathinaikoselt.

Avaveerandil 20:18 juhtima läinud ning poolajapausiks edu 41:35-le suurendanud Moskva CSKA libastus kolmandal mänguajal, kui viskas 18 punkti vastase 23 vastu. Otsustavale veerandile siiski ühepunktilisest eduseisust läinud võõrustajad suurendasid vahe küll maksimaalselt seitsmele silmale, ent seejärel tuli siiski napilt kodupubliku ees tunnistada vastase ühepunktilist paremust. Panathinaikosele tõi võidu Nick Calathes' täpne kaugvise kaks sekundit enne lõpuvile.

Panathinaikose parim oli 12 punkti visanud Deshaun Thomas, 11 silma lisasid James Gist ja Nick Calathes. Moskva CSKA parim oli 23 punkti teeninud Sergio Rodriguez.

Edetabelis hoiab Moskva CSKA teist kohta, Panathinaikos asub üheksandal tabelireal.

Moskva CSKA - Panathinaikos 77:78
Fenerbahce - Barcelona 88:82