Lass pani Duquesne'i võidumängus seitse blokki ({{commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti naiskorvpalluritest olid laupäeva hilisõhtul välismaal võistlustules USA üliõpilasliigas mängiv Kadri-Ann Lass ja Belgia kõrgliigas palliv Merike Anderson, kes said kirja vastavalt võidu ja kaotuse.

Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes alistas põhihooaja viimases mängus koduväljakul St. Bonaventure Bonniesi tulemusega 80:64 (17:17, 17:9, 24:18, 22:20). Ühtlasi oli tegu "seeniorite õhtuga", kus tunnustati ülikooli lõpetavaid mängijaid, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Lass teenis mänguaega 28 minutit, mille jooksul viskas ta kuus punkti (kahesed 3/4, kolmesed 0/1), võttis kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja blokeeris koguni seitse vastaste pealeviset.

Merike Andersoni koduklubi Braine'i Mithra Castorsi 16-mänguline võitudeseeria Belgia kõrgliigas katkes, kui koduväljakul jäädi 54:67 (14:14, 14:20, 16:11, 10:22) alla Namuri Basket Capitalele.

Pingilt sekkunud Anderson viibis väljakul 16 minutit, enne kui viie veaga mängust lahkuma pidi. Sellest hoolimata viskas ta oma naiskonna parimana 11 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 3/8, vabavisked 2/3). Lisaks kogunes tema arvele üks lauapall ja kaks pallikaotust.