Lass pani kolm blokki, kuid Duquesne sai kindla kaotuse ({{commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

USA üliõpilasliigas NCAA pidi Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes pühapäeval vastu võtma teise kaotuse järjest, kui võõrsil jäädi alla Fordham Ramsile tulemusega 46:57 (17:13, 10:19, 10:17, 9:8).

Mängu paremini alustanud Duquesne võitis avaveerandi nelja punktiga, kuid jäi poolajaks 27:32 kaotusseisu. Kolmandal veerandajal kasvas vahe veelgi ja viimase kümne minuti jooksul Duquesne 11 punktist lähemale enam ei jõudnudki, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Lass viibis väljakul 32 minutit ning viskas selle aja jooksul kuus punkti (kahesed 3/8, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta kaks lauapalli, blokeeris kolm vastaste pealeviset ja tegi kolm pallikaotust.

Duquesne langes Atlantic 10 konverentsis ühe koha võrra ning asub nüüd viie võidu ja kolme kaotusega viiendal positsioonil. Koos konverentsiväliste mängudega on naiskonna arvele kogunenud 11 võitu ja kümme kaotust.