Tartu Ülikoolil tuli tunnistada Valmiera paremust ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas sai Tartu Ülikooli meeskond teise järjestikuse kaotuse, kui Võrus peetud kodumängus jäädi Valmierale alla 70:76.

Tartlased võitsid kohtumise avaveerandi kuue punktiga ja teise veerandi algul saavutati juba 11-punktiline edumaa, kuid siis haarasid juhtohjad külalised, võites teise veerandi 25:16. Läti meeskond jätkas võidukalt ka pärast vaheaega ja kuigi viimasel veerandil suutis Tartu vähendada kaotusseisu viiele silmale, ei suudetud enam Valmiera võitu väärata.

Tartu Ülikooli parimana viskas Arnas Velicka 16 punkti, kaksikduubliga sai hakkama Tautvydas Slezas, kes tõi 15 silma ja 11 lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli 24 silma loopinud meeskonna kapten Edmunds Elksnis, kelle nimele kirjutati ka kaheksa lauapalli.

Liigatabelis jätkab Tartu kaheksa võiduga 18 mängust kümnendal kohal. Valmiera on seitsme võidu 14 kaotusega 11. tabelireal.