Euroliiga liider pidi kahe lisaaja järel Bayerni paremust tunnistama ({{commentsTotal}})

Euroliiga: Müncheni Bayern - Fenerbahce
Euroliiga: Müncheni Bayern - Fenerbahce Autor/allikas: imago/Jan Huebner/Scanpix

Korvpalli Euroliiga liider Fenerbahce sai neljapäeval hooaja kolmanda kaotuse, jäädes võõrsil lisaaja järel alla Müncheni Bayernile 86:90 (21:20, 13:9, 18:23, 14:14, 20:24).

Kuigi Türgi klubi võitis kaks esimest veerandit, suutis Bayerni pärast poolaega vahe tasa teha. Et ka neljandal veerandil võitjat ei selgunud, läks kohtumine lisaajale – esimene lisaaeg lõppes taaskord viigiliselt, kuid seejärel suutis Bayern oma paremuse lõplikult maksma panna, teenides magusa neljapunktilise võidu.

Bayerni parimatena tõid Stefan Jovic ja Derrick Williams kumbki 19 punkti. Danilo Barthel panustas võitu 14 punkti ja seitsme lauapalliga. Türgi meistrite resultatiivseim oli 23 punkti loopinud Ali Muhammed, Luigi Datome lisas 13 silma.

21 mängust 18 võitu ja kolm kaotust kogunud Fenerbahce jätkab tabeliliidrina, Bayern on kümne võiduga seitsmes.

Olympiakos – Barcelona 55:76
Müncheni Bayern – Fenerbahce 90:86 la.
Baskonia – Tel Avivi Maccabi 97:73