Avageimi kaotanud TalTech/Tradehouse tõusis teiseks ({{commentsTotal}})

Naiste Eesti meistrivõistlustel toimus neljapäeval üks mäng, milles läksid vastamisi turniiritabelis kolmandal kohal paiknenud TalTech/Tradehouse ja kolm kohta madalamal asunud Audentese SG/Noortekoondis.

Mõnevõrra üllatuslikult kuulus avageim kindla 25:14 ülekaaluga Audentese SG/Noortekoondisele. Teises geimis oli omakorda 25:15 resultaadiga parem koduvõistkond, viigistades sellega mänguseisu 1:1-le. Tasavägise kolmanda geimi 25:23 enda kasuks kallutanud ja neljanda 25:20 võitnud TalTechile läks seega kirja 3:1 (-14, 15, 23, 20) võit. Põhiturniiri esimeses ringis saavutas TalTech võõrsil 3:0 võidu, kirjutab Volley.ee.

Võitjate poolel jõudsid kahekohalise resultaadini kolm mängijat, neist resultatiivseim oli eksimatult tegutsenud ja koguni seitsme blokipunktiga säranud Heleene Hollas, kes tõi 12 (+12) punkti. Merilin Paalo assisteeris 11 ja Raili Kont-Kontson kümne punktiga. Külaliste ridades oli parimas hoos Eva Liisa Kuivonen, tuues 19 punkti. Marily Lassi arvele kanti 12 punkti.

Kolme kaotuse kõrvale kaheksanda võidu võtnud TalTech/Tradehouse tõusis koha võrra teiseks, Audentese SG/Noortekoondis jätkab kolme võiduga kuuendal kohal. 2. veebruaril jätkab esimese võidu püüdmist turniiritabeli seitsmes naiskond Kohila VK/E-Service, võõrustades kaks kohta kõrgemal paiknevat Tallinna Ülikooli.