Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Moskva CSKA sai Ühisliigas hooaja esimese kaotuse

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Korvpalli VTB Ühisliigas sai tiitlikaitsja Moskva CSKA hooaja esimese kaotuse, kui võõrsil jäädi alla Peterburi Zenitile 86:93.

Võimsalt alustanud Zenit võitis avaveerandi kümne silmaga, kuid kolmanda veerandi lõpuks suutsid külalised Moskvast vähendada vahe neljale punktile. Zenit suutis võidust sellegipoolest kinni hoida, sest viimane veerand võideti kolme silmaga, tänu millele alistati Moskva suurklubi lõppkokkuvõttes 93:86.

Zeniti parimana tõi Jalen Reynolds 21 punkti ja kaheksa lauapalli. Philip Scrubb panustas võitu 17 silmaga, Marko Simonovic lisas 15 punkti. CSKA parim oli 15 punkti loopinud Sergio Rodriguez, lauas hiilgas 12 lauapalli toonud Joel Bolomboy.

CSKA jätkab kaotusest hoolimata Ühisliiga liidrina, olles võitnud 14 mängust 13. Teisel kohal olev Himki on võitnud 11 mängu ja kaotanud kaks. Zenit on kaheksa võidu ja viie kaotusega viies, Eesti meisterklubi Kalev/Cramo kuue võidu ja kaheksa kaotusega üheksas.