TalTech/Tradehouse kindlustas teist kohta ({{commentsTotal}})

TalTech/Tradehouse
TalTech/Tradehouse Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Naiste Eesti võrkpalli meistrivõistlustel kindlustas turniiritabeli teist kohta TalTech/Tradehouse, võites kolmes geimis Famila/Võru Võrkpalliklubi.

Põhiturniiri esimeses ringis võõrsil Võru naiskonda 3:1 tulemusega võitnud TalTech/Tradehouse kodusaalis peetud kohtumises võrulannadele geimi ei loovutanud, saavutades 3:0 (21, 15, 22) võidu. Võitjate poolel tegi silmapaistva partii Raili Kont-Kontson, kes tõi rünnakul 16 ja pallingul neli punkti. Mängu parim oli ka Kont-Kontsoni kasutegur +13. Marcella Raud assisteeris 11 punktiga, Hanna-Liisa Ilves tõi Võru naiskonnale 12 puntki, kirjutab Volley.ee.

Võõrustajad olid paremad kõikides statistilistes elementides, eriti suurelt pallingul, kus jäädi peale punktidega 15:4. Rünnakul oli koduvõistkond edukam protsentidega 35:28 ja pallingu vastuvõtul 52:45. Blokipunkte kogus TalTech seitse ja Võru viis.

Turniiritabeli teist kohta kindlustanud TalTech/Tradehouse on üheksast mängust võitnud seitse, viiendal kohal jätkav Famila/Võru Võrkpalliklubi kaheksast kolm. Kolmapäeval võõrustab tabeli kuues naiskond Tallinna Ülikool kaks kohta kõrgemal asuvat Audentese SG /Noortekoondist.