Pärnu Sadam sai Riia VEF-ilt suureskoorilise kaotuse ({{commentsTotal}})

Pärnu Sadam korvpallimeeskond
Pärnu Sadam korvpallimeeskond Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti-Läti korvpalliliigas teenis Riia VEF koduväljakul võidu Pärnu Sadama üle tulemusega 91:56.

VEF asus kohtumist juhtima juba avaveerandi järel seisuga 26:17. Teisel neljandikul viskas Pärnu vaid üheksa punkti VEF-i 21 vastu ning jäi poolajapausiks juba 26:47 kaotusseisu. Ka teisel poolajal ei suutnud Pärnu enam Riia VEF-ile järele tulla ning nii tuli võõral väljakul vastu võtta suureskooriline 56:91 kaotus.

Pärnu Sadama resultatiivseim oli 16 punktiga Rannar Raap. Meeskonna liider Mihkel Kirves kohtumises ei osalenud. Võitjate parim oli 18 silma visanud Kristaps Janicenoks.

Turniiritabelis hoiab Riia VEF teist kohta 12 võidu ja ühe kaotusega. Esikohal on ühe mängu rohkem pidanud Ventspils.

Neljapäeval lähevad Eesti-Läti korvpalliliigas vastamisi BC Kalev/Cramo ja Betsafe Jurmala.