Jürgens ja Oral Roberts lõpetasid kolmepäevase turniiri lisaajavõiduga ({{commentsTotal}})

Carlos Jürgens
Carlos Jürgens Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

USA üliõpilasliigas NCAA-s mängiva Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles lõpetas Oaklandi Ülikoolis peetud kolmepäevase turniiri võiduga, kui pühapäeval alistati lisaajal 78:69 James Madison Dukes.

Tasavägiselt ja korvidevaeselt kulgenud avapoolaja lõpus tegi Oral Roberts 13:0 spurdi ning läks vaheajale 29:20 eduseisus. Teisel poolajal tulid vastased mängu tagasi ja 11 sekundit enne kohtumise normaalaja lõppu viigistasid James Madisoni mängija Matt Lewise vabavisked seisu 63:63. Lisaajal pani Jürgensi koduülikool oma paremuse maksma ja võttis hooaja kolmanda võidu, vahendab Korvpall24.ee.

Vahetusmeeste pingilt mängu sekkunud Jürgens viibis väljakul 31 minutit, mille jooksul viskas üheksa punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/4, vabavisked 1/2), andis ühe korvisöödu, sooritas ühe vaheltlõike, pani kaks blokki ning tegi ühe pallikaotuse ja kaks viga.

Meeskonna resultatiivseim oli üleplatsimehena 22 punkti visanud Emmanuel Nzekwesi.

Kolme võidu ja kuue kaotusega jätkav Oral Roberts peab oma järgmise NCAA kohtumise nädala pärast ehk 2. detsembril, kui võõrsil minnakse vastamisi SMU (Southern Methodist University) meeskonnaga.