Eesti naiste korvpallikoondis lõpetas EM-valiksarja kindla kaotusega ({{commentsTotal}})

Kati Rausberg oli Poola vastu Eesti resultatiivseim.
Kati Rausberg oli Poola vastu Eesti resultatiivseim. Autor/allikas: FIBA

Eesti naiste korvpallikoondis kaotas EM-valiksarja viimases kohtumises võõrsil kindlalt 51:82 Poolale.

Esimese veerandaja võitis Poola koguni 27:6, teine veerandaeg lõppes 18:18 viigiga ja poolaeg seega Poolale 45:24. Kolmandal veerandil jäi Poola peale 24:8 ning viimasele veerandajale mindi seega võõrustajate 69:32 eduseisus. Neljandal veerandajal jäi küll Eesti 19:13 peale, aga suurest kaotusest see ei päästnud.

Eesti resultatiivseim oli Kati Rausberg 14 punktiga, Sofia Kosareva lisas seitse ning Anna Gret Asi ja Annika Köster kumbki kuus punkti. Poolataridest oli parim vahetusest mängu sekkunud Karolina Pobozy, kes tõi 16 punkti ja võttis kuus lauapalli.

Eesti koondis mängis EM-valiksarjas B-alagrupis Türgi, Valgevene ja Poolaga, kahjuks jäi võiduarve avamata.