Kahekordne karikavõitja Kohila jäi veerandfinaalseerias raskesse seisu ({{commentsTotal}})

Kohila Võrkpalliklubi/E-Service
Kohila Võrkpalliklubi/E-Service Autor/allikas: facebook.com/pg/Kohila-Võrkpalliklubi-naiskond

Esmaspäeval tehti naiste karikavõistlustel algust neljanda veerandfinaalseeriaga, kus poolfinaalkohta püüavad Gerard's Toys/Neemeco ja Kohila Võrkpalliklubi/E-Service. Mõnevõrra üllatuslikult ei suutnud 2013. ja 2016. aasta karikavõitja Kohila esiliiga hetke viimast naiskonda üle mängida.

Kodupubliku toetust nautinud Gerardo's Toys/Neemeco võitis esimese geimi 25:15 ja teise 25:18, kuid kaotas kolmanda 19:25 tulemusega. Kaotusseisu minimaalseks vähendanud külalised mängu murrangut siiski tuua ei suutnud, kui neljas geim kuulus taaskord kindlalt 25:15 ja kogu mäng seega 3:1 (15, 18, -19, 15) resultaadiga võõrustajatele, kirjutab Volley.ee.

Parimat rünnakuefektiivsust näidanud Keiu Kasch realiseeris 13 tõstest koguni kaheksa (62%) ning lisas võitu ka neli bloki- ja kaks pallingupunkti. Rünnakul korra ja pallingul kahel korral eksinud Kaschi kasutegur oli seega +11. Kädi Böckler tõi võitjatele 12, Kristiina Pullerits 11, Lidia Lellsaar kümme ja Anna-Liisa Peetmaa üheksa punkti. Kaotajate ridades kogus Anni-Ly Abel 13, tänavu oma esimese mängu Kohila särgis pidanud Maarja Kerner-Ader 11 ja Annika Loper üheksa punkti.

Kahemängulise seeria korduskohtumine toimub Kohila Spordihoones neljapäeval kell 19. Kohila võistkond vajab edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel parmeust ka kuldses geimis. Ülejäänud tulemused tagavad poolfinaalkoha Gerardo`s Toys/Neemecole. Paari võitja läheb poolfinaalis kokku tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbanki või Saaremaaga, avavaatuses võttis 3:0 võidu Tartu esindus.

Teisel tabelipoolel on esimesena poolfinaali jõudnud TalTech/Tradehouse, kelle vastaseks tuleb kas Audentese SG/Noortekoondis või Tallinna Ülikool. Avamängus võttis 3:1 võidu Tallinna Ülikool, korduskohtumine toimub Audentese Spordihoones teisipäeval kell 11.30.