Pärnu korvpallurid naasevad Lätist võiduga ({{commentsTotal}})

Saimon Sutt
Saimon Sutt Autor/allikas: Urmas Luik / Eesti Meedia / Scanpix

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teenis Eesti-Läti ühisliigas nelja kaotuse kõrvale neljanda võidu, kui alistas tabeli punase laterna Jekabpilsi 85:78 (21:19, 34:21, 10:22, 20:16).

Kohtumise esimesel veerandil juhtis pikalt Jekabpils, aga juba poolajaks suutis Pärnu hankida 15-punktise eduseisu.

Viimaseks perioodiks õnnestus kodumeeskonnal korraks viigistada 71:71, aga otsustavaid minuteid mängis Pärnu paremini.

Võitjate resultatiivseimad olid Henri Wade-Chatman 18, Saimon Sutt 16, Arkadi Mkrtitšjan 15 ja Mihkel Kirves 12 punktiga. Kirves võttis ka 12 lauapalli ja Wade-Chatman jagas seitse resultatiivset söötu.

Eesti-Läti ühisliiga liidritena jätkavad BC Kalev/Cramo (7-0), Ventspils (7-1), Riia VEF (4-1) ja Tartu Ülikool (4-2).