Järveläinenilt taas hea mäng, aga Plymouthile kindel kaotus ({{commentsTotal}})

Joonas Järveläinen
Joonas Järveläinen Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Suurbritannia korvpalli meistriliiga põhiturniiri viimases mängus alistas Sheffield Sharks võõrsil Joonas Järveläineni kodumeeskonna Plymouth Raidersi 98:82.

Sheffield asus kohtumist 24:19 juhtima, kuid poolajaks oli nende eduseis vaid kahe punkti suurune. Plymouth võitis kolmanda veerandaja 24:20 ja sellega olid enne viimast neljandikku kahe silmaga juba ise juhtimas. Lõpp kuulus aga täielikult külalistele, kui visati 31 punkti Plymouthi 13 vastu ja teeniti kokkuvõttes 16-punktiline võit, kirjutab Korvpall24.ee.

Joonas Järveläinen sai ligi 31 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 14 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 3/11, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta kaheksa lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja neli isiklikku viga.

Liigatabelis platseerus Plymouth (8-25) kümnendale kohale. Sheffield (18-15) jäi kahe koha võrra kõrgemale tabelireale.