Plymouth kaotas kindlalt tabeliliidrile, Järveläinen parim 24 punktiga ({{commentsTotal}})

Joonas Järveläinen
Joonas Järveläinen Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas pidid Joonas Järveläinen ja Plymouth Raiders tunnistama Leicester Ridersi suurt, 104:75 paremust.

Plymouth võitis avaveerandi 25:24, kuid peale seda oli kõik juba vastaste kontrolli all. Poolajaks juhiti seitsme silmaga ning enne neljandat veerandaega oli külaliste eduseis 83:59. Viimasel kümnel minutil suurendati vahet veelgi viie punktiga võrra, kirjutab Korvpall24.ee.

Joonas Järveläinen viibis väljakul ligi 31 minutit ning viskas selle ajaga 24 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 8/12, kolmesed 2/8). Lisaks võttis ta veel kaks lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike, kuid kaotas ka korra palli ja tegi kolm isiklikku viga.

Turniiritabelis jätkab Plymouth (6-21) 12 meeskonna seas kümnendal kohal. Leicester (25-3) on jätkuvalt liider.