Järveläinen kerkis üleplatsimeheks, kuid Plymouth sai napi kaotuse ({{commentsTotal}})

Joonas Järveläinen
Joonas Järveläinen Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas pidi Joonas Järveläineni kodumeeskond Plymouth Raiders võtma vastu valusa, 99:105 kaotuse Cheshire Phoenixilt.

Cheshire sai poolajaks kätte kümnepunktilise eduseisu, aga kolmanda veerandaja suutis Plymouth 25:23 võita ja kõik võimalused veel endale alles jätta. Viimasel kümnel minutil viskasid mõlemad meeskonnad täpselt sama palju punkte, nagu eelmiselgi, ja sellega tuli ikkagi kuuepunktiline kaotus Plymouthil koduväljakul vastu võtta, kirjutab Korvpall24.ee.

Joonas Järveläinen mängis ligi 37 minutit ja viskas selle ajaga 28 punkti (vabavisked 1/1, kahesed 9/12, kolmesed 3/8). Lisaks võttis ta seitse lauapalli, andis viis korvisöötu ja sooritas kolm isiklikku viga. Tre Bowman lisas 26 silma, võitjatele tõi 25 punkti Raheem May-Thompson.

Liigatabelis jätkab Plymouth (8-23) kümnendal kohal. Cheshire (15-16) on üheksas.