HyPo teenis raske võidu ja viis poolfinaalseeria viiendasse mängu ({{commentsTotal}})

Annika Köster
Annika Köster Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome naiste korvpalli kõrgliigas suutsid Annika Köster ja Hyvinkään Ponteva poolfinaalseeria 2:2 viigistada, kui koduväljakul alistati Lappeenranta Catz 74:71.

Terve kohtumine kulges tasavägiselt. Avaveerand kuulus Catzile 25:23, kuid poolajaks juhtis HyPo kuue silmaga. Enne viimase neljandiku algust oli võõrustajate eduseis seitsmepunktiline, aga 5.28 enne lõppu pääsesid vastased omakorda 62:60 ette. HyPo vastas 14:5 spurdiga ja kuigi Catz suutis vahe veel kolme punkti peale vähendada, siis viimase minutiga enam ühtegi korvi visata ei suudetud, kirjutab Korvpall24.ee.

Annika Köster teenis pea 16,5 minutit mänguaega ning viskas 4 punkti (kahesed 2/4). Tema arvele jäi veel üks lauapall, üks korvisööt, 3 vaheltlõiget, üks pallikaotus ja 3 isiklikku viga.

Seeria viimane ehk viies mäng toimub 12. aprillil. Võitja pääseb finaali.