Annika Köster aitas HyPo napi võiduga poolfinaali ({{commentsTotal}})

Annika Köster
Annika Köster Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome naiste korvpalli kõrgliigas alistas Annika Kösteri koduklubi Hyvinkään Ponteva seeria kolmandas mängus Vimpelin Veto 82:78, millega tagati pääs poolfinaali.

HyPo asus juba avaveerandil 24:14 juhtima ja sama suur vahe jäi ka poolajaks. Kolmandal veerandajal pöörasid vastased aga seisu ümber, kui mindi ise kolme punktiga ette. Otsustaval neljandikul olid aga võõrustajad kindlamad ja 25:18 veerandaja võiduga otsustati mängu saatus, vahendab Korvpall24.ee.

Annika Köster teenis ligi 17 minutit mänguaega ja tõi omadele kaheksa punkti (kahesed 4/6). Tema nimele jäi ka kuus lauapalli, üks korvisööt, kaks isiklikku viga ja kaks pallikaotust.

Poolfinaalis läheb Hyvinkään vastamisi Lappeenranta Catziga. Seeria esimene mäng toimub 31. märtsil.