Annika Köster ja HyPo jäid poolfinaalseerias uuesti kaotusseisu ({{commentsTotal}})

Annika Köster
Annika Köster Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome naiste korvpalli kõrgliiga play-off'is teenis Annika Kösteri koduklubi Hyvinkään Ponteva võõrsil 65:80 kaotuse Lappeenranta Catzilt. Kolme võiduni peetavas seerias on HyPo nüüd 1:2 taga.

Võõrustajad võitsid avaveerandi 23:18, kuid poolajaks oli nende eduseis kahanenud kahele punktile. Kolmanda veerandaja kaotas HyPo uuesti viie silmaga ja viimane neljandik kuulus Catzile 18:10, kirjutab Korvpall24.ee.

Annika Köster teenis 23 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 11 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 5/10). Tema nimele jäi veel viis lauapalli ning üks korvisööt, vaheltlõige ja isiklik viga.

9. aprillil toimub järgmine kohtumine, mille HyPo peab kindlasti võitma, et lootused finaali pääsuks alles jääksid.