16 punkti visanud Veideman ja Udine teenisid valusa kaotuse ({{commentsTotal}})

Rain Veideman
Rain Veideman Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia korvpalli esiliigas teenis Rain Veidemani koduklubi Udine mängu viimastel hetkedel napi, 74:78 kaotuse Termoforgia Jesilt.

Udine oli kohtumise jooksul dikteerivamas rollis, olles võitnud kõik kolm esimest veerandaega. Viimasele neljandikule mindi vastu 62:58 seisult, kuid Jesi meeskond viskas seejärel 20 punkti vastaste 12 vastu ja vormistas viimasel minutil magusa võidu, vahendab Korvpall24.ee.

Rain Veidemani arvele jäi 27 mänguminuti jooksul 16 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 1/3, kolmesed 4/6). Lisaks võttis ta viis lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tema vastu tehti neli viga. Eestlane tegi negatiivse poole pealt kolm isiklikku viga ja neli pallikaotust.

Jesi resultatiivseim mängija oli 18 punkti ja kaheksa lauapalliga Pierpaolo Marini. Udine eest viskas Kyndall Dykes 23 silma.

Udine (14-9) jätkab tabelis 16 meeskonna seas neljandal kohal, Jesi (12-11) tõusis kümnendaks.