Pikaaegne Eesti võrkpallinaiskonna kapten tõmbas karjäärile joone alla

Pikalt Eesti naiste võrkpallikoondises kapteni rolli täitnud Julija Mõnnakmäe teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et lõpetab oma sportlaskarjääri.

"Kallid sõbrad ja kõik, kes te olete mulle toeks olnud läbi kogu minu sportlase tee! Tunnen, et on aeg sportlaskarjäärile joon alla tõmmata!" kirjutab Mõnnakmäe.

"Suur kummardus kaasaelajatele, võistkonnakaaslastele ja treeneritele, kellega sai tegusid teha, unustamatud hetki jagada ja pisaraid valada! Muidugi ka mu perele, kes on minuga selle tee otsast peale läbinud. On alati olnud eriline au ja uhkus esindada Eesti koondist ja kanda kaptenirolli!" lisab Mõnnakmäe. 

"Jätkan edaspidi sporti avastama teisest küljest, seistes ausate ja puhaste väärtuste eest! Tänan kõiki ja juba homme, naiste EM-il, olen saalis oma koondisele kogu südamega kaasa elamas, kõige suurema fänni rollis! Aitäh!" lõpetas Julija Mõnnakmäe. 

Julija Mõnnakmäe pidas Eesti koondise eest kokku 112 mängu ja kandis kapten rolli ajaloolisel EM-il, kuhu eestlased jõudsid esmakordselt. Mõnnakmäe on mänginud mitmetes välisklubides Prantsusmaal, Rootsis ja Poolas. Eestis on ta esindanud TalTech/Tradehouse'i, Viljandi Metalli, Kohila VK-d, Pärnu VK-d ja Noortekoondis/Piritat. 

Toimetaja: Helena Lindeberg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: