Teppan: kui saame parima pundi kokku, siis võime üsna enesekindlad olla

2023. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri mängudeks valmistuva Eesti meeste võrkpallikoondise diagonaalründaja Renee Teppani sõnul taastub ta veel õlaoperatsioonist ega pole palliplatsil veel trenni teha saanud.

Teppan käis õlaoperatsioonil ning on sellest hetkel taastumas.

"Alustaks sellest, et tegelikult hooaeg lõppes tervena. Lihtsalt sai otsustatud mingi hetk, et prooviks veel paremini kui see olukord oli," sõnas koondise diagonaalründaja Renee Teppan. "On mul õlaga probleeme olnud viimastel aastatel ja käisin ravil nädal aega ning sellest omakorda taastun hetkel," ütles Teppan.

Palliplatsile pole Teppan veel saanud, vaid treenib eriprogrammi alusel.

"Päris meeskonnaga veel liitunud ei ole. Teen eriprogrammi alusel kolm nädalat. Kõvasti saab jõusaali hetkel lükata," kommenteeris Teppan.

Viimasest mängust on Teppanil palju möödas ning see on mänguisu tõstnud.

"Natuke ikka kibelen juba palliplatsile. Viimasest mängust on möödas kolm kuud. Siht on selge. Loodame, et need mehed, kes pole veel trennidega liitunud, on kõik ikkagi tervise juures. Kui saame parima pundi kokku, siis võime üsna enesekindlad olla," lisas Teppan.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: