Riismaa viskas taas kahekohalise arvu punkte

Joonas Riismaa
Joonas Riismaa Autor/allikas: FIBA

Itaalia esiliigas käisid pühapäeval väljakul neli Eesti korvpallurit. Eestlaste saldoks kujunes kaks võitu ja kaks kaotust.

Eestlastest viskas kõige rohkem punkte Joonas Riismaa, kes tõi Pistoia 80:82 kaotusmängus võõrsil Ferrara vastu 12 silma, vahendab Korvpall24.ee.

Riismaa alustas teist kohtumist järjest algviisikus ning viibis platsil 28 minutit. Tema arvele kogunes lisaks 12 punktile (kahesed 3/4, kolmesed 2/5, vabavisked 0/1) ka kaks lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige ja üks pallikaotus. Riismaa on nüüd viimasest viiest mängust neljas visanud vähemalt 10 punkti.

Kaotuse sai kirja ka Mikk Jurkatamme koduklubi Cento Benedetto XIV, kes jäi võõral väljakul 68:91 alla eestlase endisele leivaisale Ravennale. Kohtumist pingilt alustanud Jurkatamm viskas 15 mänguminutiga kaheksa punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/4, vabavisked 1/1).

Paremini läks Rain Veidemani koduklubil Mantova Stingsil, kes alistas külla sõitnud Piacenza Assigeco 75:69. Algviisikusse kuulunud Veideman sai mänguaega 32 minutit, mille jooksul viskas ta kaks punkti (kahesed 1/3, vabavisked 0/2).

Võidurõõmu sai tunda ka Hugo Erkmaa, kelle koduklubi Trapani alistas võõrsil 81:75 Bergamo meeskonna.

Erkmaa sekkus pingilt mängu neljaks minutiks, kuid selle ajaga punktiarvet avada ei suutnud (kolmesed 0/1).