Eestisse naasnud Teppan: pakkumisi oli ka Türgist ja Saudi Araabiast

Renee Teppan mängib uuest hooajast Tallinna Selveris, ehkki pikalt välismaal mänginud Eesti võrkpallikoondislase sõnul oli tal laual pakkumisi ka Türgist ja Araabia poolsaarelt.

"Türgi oli üks valik, mis läks ka konkreetseks, aga see klubi kui selline ei olnud minu jaoks eriti atraktiivne ja pakkumine ise ei olnud ka Türgile vastav. Kui vaatasin seda komplekteeritust, siis nägin, et seal on palju selliseid tühje sõite, kus hammas vastase peale ei hakka. Sõidad lihtsalt 13 tundi bussiga," selgitas 26-aastane diagonaalründaja Vikerraadiole antud kommentaaris.

"Võimalik oli veel minna ka Saudi Araabiasse. See oli lõpuni võimalik, aga siis oli valik kas Selver või siis sinna. Loomulikult oli pakkumine võrreldes Selveriga kordades [parem], aga teadmatus ka väga suur. Mul on sel aastal meditsiiniline pool oluline asi ja selles suhtes arvan, et tegin praegu õige otsuse," rääkis Teppan, viidates õlavigastusest taastumisele.

"Lõpuks oli üsna lihtne otsus, sest Tallinnas on mu kodu ja viimase aja tegemisi arvestades oli mul võib-olla mõistlik korraks aeg maha võtta ja natuke rahulikumalt võtta, et see õla-asi lõplikult seljatada. Ma arvan, et Tallinna Selver on selline koht, kus mul on kõige parem seda teha."

Teppan on Eesti klubidest varem mänginud Pärnus ja Tartus, kust ta siirdus 2014. aastal välismaale. Nende aastate jooksul on Teppan mänginud Itaalias, Austrias, Poolas, Prantsusmaal ja viimati Belgias Maaseiki Nolikos. Teppan on Pärnuga kahel korral ja Tartuga korra Eesti meistriks tulnud, lisaks on ta kahekordne Austria meister.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: