Oliver Venno Katari siirdumisest: see oli ainus leping, mis laual oli

Tartus harjutab isukalt Eesti võrkpallikoondisega Oliver Venno, kes läheb sügisel mängima kümne meeskonnaga Katari võrkpalliliigasse. Venno sõlmis lepingu Police SC klubiga, mis on nelja aasta jooksul tulnud kahel korral Katari meistriks.

Uuest tööandjast, mis asub Dohas, Vennol suurt ülevaadet veel pole. "Treeneriks on üks argentiinlane, nime täpselt ei mäleta (Alejandro Schneider - toim.). Väga ei teagi Katarist midagi. Esimest korda on minek sinna ja ei ole tuttavaid ka, kes seal oleks varem mänginud. Saab olema uus ja huvitav kõik."

Enne Türgi perioodi Austrias, Venemaal, Prantsusmaal, Montenegros, Saksamaal ja Sloveenias mänginud Venno sõnul langetas ta valiku Kataris asuva klubi kasuks, sest Euroopast arvestatavaid pakkumisi laual polnud. "See oli tol hetkel ainuke konkreetne leping, mis laua peal oli ja ma olin eelnevad aastad harjunud lepinguid tegema märtsis, aprillis, mais. Elu on näidanud, et kui jätan liiga hilja peale, siis ei olegi lõpuks midagi. Parem on allkirjastada see, mis sul on ja kogu moos."

30-aastane diagonaalründaja ütleb, et Pärsia lahe rannikule rahaga teda ei meelitatud. "Minu palganumber võrreldes Galatasarayga vähenes kõvasti," võrdles Venno Katari meeskonda enda eelmise koduklubiga.

Katari siirdub Venno aastaks ja nendib, et saab sisukaid hinnanguid anda sealse liiga tugevuse kohta pärast uues keskkonnas sisseelamist. "Seal on kolm-neli klubi, kes võitlevad esimese koha peale, seda ma olen vaadanud. Ülejäänud kohta ma ei oska öelda, et kas nad on kehv liiga või hea liiga. Türgi liigale jäävad ikkagi lõppkokkuvõttes alla. Eks see täpselt selgub siis, kui sinna kohale jõuan ja mängida saan."

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: