Pevkur soovitab Euroopa võrkpallihooajale joone alla tõmmata

Hanno Pevkur
Hanno Pevkur Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Euroopa võrkpalliliidu presidendiks pürgiva Hanno Pevkuri hinnangul tuleks koroonaviiruse pandeemia tõttu Euroopas kõikides liigades hooajad lõpetada ning ära tuleks jätta koondiste Kuld- ja Hõbeliigad.

Pevkur kirjutas enda kodulehel, kuidas ta sattus koroonaviirusele väga lähedale, kui käis Saaremaal CEV Challenge Cupi mängul, mille tagajärjel diagnoositi mitmel inimesel, teiste seas ka Saaremaa VK tegevjuhil Hannes Sepal koroonaviirus. Riskide vältimiseks jäi Pevkur karantiini ja lasi ennast testida. "Õnneks oli test negatiivne, aga see pani mind mõtlema," kirjutas Pevkur. "Usun, et keegi Euroopa võrkpallis ei peaks millegagi riskima ja seetõttu soovitan tungivalt, et peaksime koheselt lõpetama kõikides rahvuslikes ja rahvusvahelistes sarjades hooaja, peaksime ära jätma 2020. aasta Euroopa Kuld- ja Hõbeliigad, peaksime koostama juhised klubidele mängijate lepingute kohta ning koostama juhised rahvuslikele alaliitudele järgmise aasta EM-iks."

"Mõnikord seisame silmitsi ootamatute olukordadega ja kui leiame end kriisi keskmest, on vaja näidata kindlakäelist juhtimist," lisas Pevkur.

Euroopa võrkpalliliidu presidendivalimised peaksid praeguse kava järgi toimuma juunis.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: