Tartu Ülikool lubas Läti tippklubil visata 99 punkti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond
Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Autor/allikas: Tartu Ülikooli korvpallimeeskond/Facebook

Eesti-Läti korvpalliliigas kaotas Tartu Ülikool pühapäeval kodusaalis 70:99 tabelis neljandal kohal olevale Ventspilsile.

Tartu lubas juba avaveerandil vastastel visata 35 punkti ja läks poolajapausile 26-punktilises kaotusseisus. Teisel poolajal saadi kaitse veidi paremini tööle ja lõpuks tuli vastu võtta 29-punktine kaotus.

Viskeid 38-protsendiliselt tabanud tartlaste resultatiivseim oli 13 punkti visanud Kregor Hermet, Robert Valge arvele jäi 12 punkti. Kaheksa mehega mänginud Ventspilsi eest viskasid kõik algkoosseisus alustanud mehed kahekohalise punktiarvu, 20 silma kogusid nii Wesley Lamar Washpun kui Janis Berzinš.

Tabelis on Ventspils 16 võidu ja viie kaotusega neljandal kohal, Tartu Ülikool (7-12) on üheksas. Tabeli punane latern Valga-Valka jäi võõrsil Läti Ülikoolile alla 74:83.