TalTechi kurb seeria katkes võiduga Jurmala üle ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Joonas Järveläinen
Joonas Järveläinen Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti-Läti korvpalliliigas teenis väärt võidu TalTechi meeskond, kes alistas kodus tabeli ülemisse poole kuuluva Jurmala 76:73.

Esimesel veerandil juhtis mängu Jurmala, aga alates teisest perioodist haaras juhtohjad kodumeeskond, kes viimase veerandi alguseks kasvatas edu juba 14 silmale (64:50).

Seejärel tuli Jurmala lähemale ja sai lõpu eel isegi ühe silma kaugusele (74:73), kuid Joonas Järveläineni vabavisked kindlustasid TalTechile kolmepunktilise võidu.

Neljamängulise kaotusteseeria lõpetanud ülikoolimeeskonna resultatiivseim oligi 16 punkti kogunud Järveläinen. Kasutegur oli suurim aga Oliver Metsalul (21; seitse punkti, kaheksa lauapalli, viis resultatiivset söötu).

Teises laupäeval peetud kohtumises kaotas Tallinna Kalev/TLÜ kodus Ventspilsile 84:105 (20:24, 19:31, 17:32, 28:18).

Kumbki täna platsil käinud Eesti klubi hetkel kaheksa parema hulka ei mahu. Tal Techil on kuue võidu kõrval 14 ja Kalevil 15 kaotust. Viimasel play-off kohal asub üheksa võidu ja 12 kaotusega Pärnu Sadam.