Võitluslikku mängu näidanud Rapla pidi tunnistama tabeliliidri paremust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Avis Utilitas Rapla
Avis Utilitas Rapla Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas tabeliliider BK Ogre kodus mänginud Avis Utilitas Rapla tulemusega 89:75.

Tasavägise mängu alguse järel rebis Rapla 16:8 ette, kuid seejärel leidis Ogre end ja viigistas veerandi lõpuks seisu 20:20-le. Teine neljandik algas paremini Läti klubile, kes kasvatas enda edu vahepeal 12-punktiliseks. Poolajapausiks vähenes BK Ogre vahe aga kuuele silmale 46:40.

Kolmandal veerandil viskasid külalised 22 punkti Rapla 17 vastu ning neljandal 22 silma Eesti klubi 18 vastu, mis tõi lõpuvileks tabloole skoori 89:75.

Rapla resultatiivseim oli Rait-Riivo Laane 22 punkti, nelja lauapalli ja seitsme korvisööduga. Devaugntah Williams lisas 18 ja Devaugntah Williams 16 silma. Lisaks võttis viimane kümme lauapalli. Ogre parim oli üleplatsimehena 34 punkti visanud James Batemon, kes võttis lisaks kolm lauapalli ja andis kolm korvisöötu.

Päeva teises kohtumises sai Riia VEF kodusaalis jagu Valmiera Glass Viast tulemusega 102:84.

BK Ogre on 20 võidu ja ühe kaotusega hoidmas liidripositsiooni, Riia VEF on 19 võidu ja ühe kaotusega teisel, Rapla 12 võidu ja kaheksa kaotusega viiendal ning Valmiera kuue võidu ja 15 kaotusega 11. kohal.