Euroliiga: Moskva CSKA lõpetas Madridi Reali 13-mängulise võiduseeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Moskva CSKA - Madridi Real
Moskva CSKA - Madridi Real Autor/allikas: Mikhail Japaridze/TASS/Scanpix

Korvpalli Euroliigas sai lõpu Madridi Reali 13 mängu väldanud võiduseeria, kui võõrsil alistuti tiitlikaitsja Moskva CSKA-le 55:60.

Hispaania klubi võitis kohtumise avaveerandi seitsme punktiga ja sama suures eduseisus mindi ka vaheajale. Mängu teisel poolajal oli aga paremaks Venemaa meisterklubi CSKA, kes võitis kolmanda veerandi seitsme ning viimase veerandi viie silmaga, võttes nõnda viiepunktilise võidu.

Võitjate resultatiivseimaks osutus 19 punkti visanud Mike James. Darrun Hilliard panustas 14 silmaga, kümme punkti kirjutati Kyle Hinesi kontole. Realile tõi Trey Thompkins meeskonna parimana 14 punkti, saades kirja ka kuus lauapalli.

Liigatabelis jätkab 13 võitu ja kuus kaotust kogunud CSKA neljandal kohal. Real on 15 võidu ja nelja kaotusega teine.